• Головна
 • Вартість препарату Брилінта в аптеках Дрогобича
Новини компаній
07:26, 9 червня 2022 р.

Вартість препарату Брилінта в аптеках Дрогобича

Новини компаній

Препарат Брилінта – це лікарський засіб, який входять до групи антикоагулянтів, тобто, цей препарат є дієвим засобом проти утворення тромбозів. А також він входить до групи антиагрегантів, які впливають на згортання крові. Придбати даний препарат необхідно пацієнтам, якщо у них спостерігаються такі симптоми:

 • передінфарктний чи передінсультний стан;
 • зростання ризику появи ускладнень після перенесених хвороб: тромбоемболія та кардіогенний шок.
 • ускладнення після коронарного синдрому.

У яких медичних закладах можна купити упаковку Брилінти в Дрогобичі?

Даний лікарський засіб виробляється у формі пігулок рожевого кольору, на кожній з яких вигравіювані букви, що підтверджують оригінальність цих ліків. Брилінта купити в Дрогобичі можна в двох різних формах, залежно від показань:

 • Перша форма містить 60 мг діючої речовини тикагрелору.
 • Друга форма містить 90 мг діючої речовини тикагрелора.

У основі Брилінти знаходиться тикагрелор. Це речовина, у якої є здатність зменшити активну дію тромбоцитів, які спричиняють появу тромбів у крові та є ініціатором появи атеросклерозу. Впливаючи на організм, тикагрелор може також знизити ризик виникнення інсульту, інфаркту і навіть летального наслідку після перенесених важких захворювань. З метою профілактики дана речовина, як головний компонент Брилінта, можуть призначити і здоровим людям, які мають схильність до захворювань, пов’язаних зі згортанням крові. Також однією із переваг препарату Брилінта є можливість прийому без вікових обмежень, без обмежень у вазі та за наявності будь-яких супутніх захворювань.

Зробивши замовлення препарату Брилінта на офіційному сайті постачальників https://www.piluli.info/, ви можете бути впевненим у доставці за короткий термін у будь-яку частину міста, якості та оригінальності препарату.

Вартість препарату Брилінта в аптеках Дрогобича, фото-1

Цінова політика на лікарський препарат

Брилінта ціна в Дрогобичі варірує від 2 341 грн до 2 724 грн.

Стосовно цін на Брилінта у Дрогобичі, то вони можуть бути різними залежно від місця придбання препарату. Наприклад, ціна на офіційному сайті представника даного препарату в Україні буде значно нижчою за аптечну вартість. Тому перед покупкою препарату рекомендується ретельно провести моніторинг з цінами як в аптеках, так і в інтернеті. Рекомендовано сьогодні купувати препарат у великій кількості,і не тільки тому, що це буде набагато дешевше. Даний препарат необхідно приймати протягом року, а зважаючи на воєнний стан у країні, можуть виникнути проблеми із транспортуванням і наявністю препарату. Не забудьте, також попросити у продавця наявність сертифікату якості та гарантійний талон.

Виберіть для себе найкращий варіант із оптимальною вартістю. Після цього вам потрібно буде вказати спосіб доставки і можете забрати препарат. Також потрібно зазначити, що ціна Брилінти в Дрогобичі напряму залежить від кількості упаковок лікарського засобу у замовленні. Оригінальна упаковка містить 4 блістери з 14 пігулками, вкритими рожевою плівкою. Якщо ви купуєте:

 • 3 упаковки за одну потрібно буде заплатити 1000 грн;
 • 5 упаковок – 900 грн;
 • 10 упаковок вартуватимуть тільки 850 грн.

Вище уже говорилося, що процес лікування даним препаратом становить приблизно один рік. Якщо приймати лікарський засіб на постійній основі оптимальним варіантом буде купити за один раз до 10-ти упаковок. Під час оформлення замовлення на сайті, ви зможете:

 • отримати консультацію спеціаліста абсолютно безкоштовно;
 • отримати документацію із детальною інформацією стосовно властивостей Брилінти, її складу і фірму-виробника;
 • мати відповідні сертифікати, які підтверджують якість і оригінальність даних ліків;
 • підписатися на розсилку з поточними акційними пропозиціями, системою знижок та іншою корисною інформацією;
 • приєднатися до дисконтної програми, з допомогою якої можна оформити знижку 10% на наступне замовлення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...