• Головна
  • Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу
17:14, 8 червня 2022 р.

Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу

Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу

До Дрогобича зі Львова прибула фура з гуманітарною допомогою. Серед отриманого – продукти харчування від приватної компанії World Central Kitchen для забезпечення харчування внутрішньо-переміщених осіб та матраси для тимчасових переселенців – від ЛОВА, інформує Медіацентр ДМР.

Про отримання чергової гуманітарної підтримки поінформувала керівниця Дрогобицького ТІЦ Ірина Марків, яка курує логістичні процеси в Гуманітарному Координаційному Центрі Дрогобича.

Дрогобицька громада продовжує надавати прихисток внутрішньо-переміщеним особам. Загалом через Центр пройшло вже близько 20 тисяч переселенців.

Чимало вимушено переміщених осіб залишаються проживати на базі нашої громади. Тому для нас надалі актуальними є питання забезпечення цих людей необхідними речами, харчуванням та базовими побутовими умовами. Для цього ми постійно ведемо переговори з різними компаніями та міжнародними фондами. Ми вдячні тим, хто зголошується допомагати нам в забезпеченні людей, які залишились без даху над головою. Також щиро дякуємо ЛОВА та безпосередньо департаменту економічної політики, за передані до Дрогобича дві сотні матрасів. – наголошує заступник міського голови Андрій Ковч.

Фура з гуманітарною допомогою вже прибула до одного зі складів Дрогобича. Серед отриманого – продукти харчування, крупи, консерви, м’ясо, овочі, фрукти. Все це передала Дрогобицькій громаді компанія World Central Kitchen. Отримані продукти будуть розподілені по Центрах поселення внутрішньо переміщених осіб, на базі яких здійснюється харчування.

Окрім продуктів, Дрогобич отримав зі Львова 200 матрасів, переданих нам Львівською ОВА. Їх також використають для облаштування ліжкомісць для внутрішньо-переміщених осіб в нашій громаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...