• Головна
  • У Дрогобич для ВПО привезли гуманітарну допомогу із Донеччини
15:20, 15 червня 2022 р.

У Дрогобич для ВПО привезли гуманітарну допомогу із Донеччини

Фото ДМР

Фото ДМР

Гуманітарний вантаж, вартість якого становить понад 300 тис грн. у Дрогобич особисто привезли представники ГО "Донецька обласна організація Всеукраїнської організації "Союз осіб з інвалідністю України» голова Надія Поламарчук та директор ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» Світлана Фоміна. Гуманітарну місію реалізовують у партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією «Save the Children, інформує медіацентр ДМР.

Допомогу вивантажили на території Ліцею №16 імені Ю. Дрогобича, де сьогодні в стінах навчальної установи мешкає понад 100 осіб із числа переміщених родин. 

Як стверджує керівник ГО із Донеччини Надія Поламарчук – їхня обласна організація виграла проект щодо підтримки гуманітарними місіями переселенців 6 областей України, зокрема мова іде про забезпечення засобами гігієни. Допомогу інтенсивно розвозять в Хмельницьку область, Закарпаття, Львівщину, Івано-Франківщину, Донецьк і Луганськ.

У Дрогобич для потреб ВПО привезли понад 60 ящиків із усім необхідним. Це – так звані гігієнічні набори, до яких входять: миючі засоби, зубні щітки, зубні пасти, вологі серветки, пральний порошок, туалетний папір та все те, що найбільш необхідне для задоволення найелементарніших гігієнічних потреб людей.

Така допомога надзвичайно важлива в умовах, коли через збройну агресію росії велика кількість родин в Україні залишила свої домівки і вимушено переселилася в інші регіони. Часто переміщені особи без елементарних засобів для існування та засобів гігієни. 

Той факт, що організація із Донеччини ділиться допомогою на Західних теренах України є промовистим – адже ми єдині і нас не перемогти", – зазначив заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч.

Гігієнічні набори будуть розподілені між мешканцями Ліцею №16 та найбільш потребуючими родинами із числа ВПО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...