• Головна
  • У Стебницькій лікарні відкрили оновлене хірургічне відділення
18:26, 16 червня 2022 р.

У Стебницькій лікарні відкрили оновлене хірургічне відділення

У Стебницькій лікарні відкрили оновлене хірургічне відділення

Нове обладнання та більша кількість операційних – КНП «Стебницька міська лікарня» якісно оновилася. Мова іде про відновлення діяльності хірургічного відділення медзакладу. За словами головного медика лікувальної установи Наталії Стецик, 5 років хірургічний відділ при лікарні не функціонував, бо потребував кардинальних змін та осучаснень згідно вимог НСЗУ. Втілювати задумане в життя розпочали зимою. Після капітального ремонту відновили одну операційну. Там облаштовано новітню систему вентиляції та найсучаснішу наркозно-дихальну та реанімаційну апаратуру. Серед медичних оновлень і встановлення лапароскопічної стійки, яка дозволить проводити малоінвазивні операційні втручання. Відтак на досягнутому вирішили не зупинятися – тож адміністрацією закладу було прийнято рішення відремонтувати ще одну операційну, яка служитиме для гінекологічних втручань. Днями її ремонт завершили.

У приміщенні тепер уже гінекологічної операційної колись розміщувалася стара рентгенологія. Ми вирішили провести тут якісні зміни – винесли старе обладнання та провели сучасний ремонт. Відтак закуплено новий хірургічний стіл та лампу. Усі перевтілення вдалося здійснити завдяки закумульованим коштам від НСЗУ та при підтримці Департаменту охорони здоров’я ЛОДА і місцевої влади, – зазначила Наталія Стецик.

У відновленому хірургічному відділі, яке тепер має дві операційні – загальну та гінекологічну, медики надаватимуть широкий спектр хірургічних послуг, зокрема, малоінвазивну хірургію, оперуватимуть гострі та хронічні хірургічні захворювання органів черевної порожнини, проводитимуть герніологію (грижі живота та діафрагми), проктологію, лапароскопічне лікування, гнійні захворювання м’яких тканин, лікування шлунково-кишкових кровотеч, гінекологічні втручання тощо.

За словами медиків, нова апаратура операційних дозволить після втручань скоротити час перебування пацієнтів до 1-3 днів у лікарні. І це також є кроком до якісних змін, які сприятимуть зменшенню перебування пацієнтів в медзакладі.

На досягнутому у Стебницькій лікарні не планують зупинятися – тут уже розпочали ремонти в кількох палатах хірургічного відділу. Тож подальшим оновленням бути.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...