• Головна
  • Інвестуй у громаду: Дрогобицька ОТГ отримала оновлений інвестиційний паспорт
15:15, 27 червня 2022 р.

Інвестуй у громаду: Дрогобицька ОТГ отримала оновлений інвестиційний паспорт

Інвестуй у громаду: Дрогобицька ОТГ отримала оновлений інвестиційний паспорт

Дрогобицька територіальна громада отримала оновлений інвестиційний паспорт.

Його особливість у тому, що на сайті Дрогобицької міської ради, з’явився відповідний модуль. Тут, кожна людина, яка хоче інвестувати у нашу територіальну громаду, знайде для себе вичерпну інформацію та конкретні проєкти.

Інвестиційний паспорт створили Управління культури та розвитку туризму, Управління інвестицій та економічного розвитку, Управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій, громадська організація «Новий Стебник» у межах Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» від ТОВ «СІВІТТА УКРАЇНА» та Фонду Східна Європа.

Зараз у Дрогобицьку громаду приїздить багато переселенців, релокують підприємства. Інвестиційний паспорт слугуватиме інструментом для підприємців, які хочуть відкрити, або розширити свій бізнес у нашій громаді.

Інвестиційний паспорт містить структуровану інформацію про Дрогобицьку територіальну громаду: важливі факти, кадровий й освітній потенціал, smart-спеціалізацію громади, географічне положення, структуру економіки, інвестиційні фактори, перелік інвестиційних проектів.

Сайт – за посиланням: https://invest.drohobych-rada.gov.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...