• Головна
  • До Дрогобича привезли продуктові набори для переселенців
12:00, 6 липня

До Дрогобича привезли продуктові набори для переселенців

До Дрогобича привезли продуктові набори для переселенців

Благодійний Фонд «Право на захист» у співпраці з КУ «Інститут міста Дрогобича» доставив до міста п’ятсот продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

Вчора, 5 липня, Дрогобич отримав чергову гуманітарну підтримку. Її привіз до міста благодійний фонд «Право на захист», який від початку повномасштабної російсько-української війни надає різноманітну допомогу та правовий супровід внутрішньо переміщеним особам, а також гуманітарну підтримку вимушеним переселенцям у вигляді продуктових наборів, інформує медіацентр ДМР.

У Дрогобичі таку роботу фонду допомогла провести КУ «Інститут міста Дрогобича», менеджери якої промоніторили ситуацію з поселенням внутрішньо переміщених осіб та надали фонду перелік центрів компактного проживання вимушених переселенців у Дрогобицькій громаді.

Відтак, вчора 5 липня, до Дрогобича було доставлено транш гуманітарної допомоги, в кількості 500 продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Дрогобичі. Загалом фонд передав для ВПО Дрогобича 18 тонн продуктів.

Представник БФ Любомир Покотило, спільно з менеджером КУ «Інститут міста Дрогобича» Юрієм Яцківим доставили гуманітарний вантаж в три центри поселення вимушених переселенців – у ліцей №16, гуртожиток Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу та гуртожиток №5 ДДПУ ім. Івана Франка.

На наступному тижні доставку продуктових пакунків планують продовжити до інших центрів компактного проживання переселенців, які перебувають у Дрогобицькій громаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...