• Головна
  • У Дрогобичі на базі КП «ЖЕО» розпочала роботу аварійна служба
18:42, 12 липня

У Дрогобичі на базі КП «ЖЕО» розпочала роботу аварійна служба

У Дрогобичі на базі КП «ЖЕО» розпочала роботу аварійна служба

У Дрогобичі відбулось відкриття нового структурного підрозділу КП «ЖЕО» – аварійної служби, яка працюватиме без вихідних та усуватиме аварійні ситуації в будинках, – в тому числі тих, які не перебувають на балансі житлово-експлуатаційного об’єднання, інфомує медіацентр ДМР.

На базі КП «Управитель «ЖЕО», за підтримки Дрогобицької міської ради, організували дільницю аварійної служби для ремонту та ліквідації аварійних ситуацій інженерного обладнання, внутрішньо будинкових інженерних комунікацій та з метою забезпечення належного безперебійного функціонування житлових комплексів та об’єктів.

В аварійній службі працює бригада професіоналів, у складі водія, електрика та сантехніка, які у найкоротші терміни ліквідовуватимуть аварійні ситуації.

Аварійна служба працюватиме щоденно з 08:00 до 23:00 без вихідних та святкових днів та надаватиме послуги з:– усунення аварійних ушкоджень систем водопроводу, опалення і каналізацій,– прочищення каналізацій всередині будівель,– ліквідацію ушкоджень у внутрішніх мережах електропостачання– а також широкий спектр робіт з ремонту внутрішньо квартирних мереж.

Бригада аварійної служби здійснюватиме виїзди для ліквідації аварійних ситуацій як в будинках, які перебувають на обслуговуванні ЖЕО, так і інших будинках. Будинки, які не мають укладеного договору з ЖЕО, також зможуть замовляти послуги аварійної служби за визначеними тарифами.При цьому оплатити вартість послуги можна буде за допомогою платіжного терміналу, який є в автомобілі, у працівників чергової бригади.

Детальна інформація, яка стосується роботи аварійної служби ЖЕО, вартість послуг та контакти для замовлення аварійної бригади, доступні на окремій сторінці Аварійної служби на офіційному порталі Дрогобицької міської ради, за посиланням – https://cutt.ly/kLsYXQK.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...