• Головна
  • Реабілітація наркозалежних в Києві
Новини компаній
10:32, 19 липня

Реабілітація наркозалежних в Києві

Новини компаній

Україна зараз переживає важкі часи, на території багатьох областей триває війна, окупанти обстрілюють мирні будинки, державні організації тим самим завдають непоправної шкоди економіці та соціальному життю багатьох людей. На цьому грунті зростає кількість людей, які намагаються подолати почуття страху і тривоги, що виникло за допомогою вживання різних видів наркотичних речовин. Незважаючи на те, що дістати наркотик стало набагато складніше, ніж у мирний час, це не зупиняє наркоманів у пошуку наркотику та припинення вживання наркотиків.

Що робити, якщо не вдається самостійно кинути вживати наркотики?

У зв'язку з війною деякі установи, які раніше займалися лікуванням і реабілітацією наркозалежних закрилися і не можуть в такій обстановці надавати послуги. Але деякі центри продовжують працювати та допомагати залежним людям боротися із симптомами абстиненції та вести здоровий спосіб життя.

Основними етапи та методи реабілітації наркозалежних у центрі є:

 1) Детоксикація. Оскільки людина вживає тривалий час наркотики, різка відмова від вживання викличе у неї неприємні симптоми абстиненції. Детоксикація допомагає найбільш безболісно очистити організм людини від токсичних речовин та стабілізувати фізичний стан людини.

 2) Діагностика. Після детоксикації команда фахівців складає план реабілітації для кожного клієнта індивідуально, підлаштовуючись під потреби та фізіологію кожної людини.

 3) Реабілітація наркозалежних у Києві. Після того, як фахівці склали відповідний план одужання, клієнт приступає до роботи за програмою одужання, яка несе терапевтично-розвивальну мету і допомагає залежній людині усвідомити всю тягар і плачевність ситуації, що склалася. Залежний спілкується з психологами та фахівцями з хімічної залежності, працює зі своєю поведінкою та мисленням, напрацьовує нові здібності, вміння та навички, навчається жити без вживання психоактивних речовин. Необхідною умовою подолання залежності є бажання впоратися зі своєю проблемою.  Якщо людина хоче далі вживати, то їй складно буде донести інформацію про те, що має серйозні проблеми в житті.  Вартість реабілітації в наркологічному центрі залежить від різних факторів та кваліфікованості персоналу. За час реабілітації психологи та консультанти допоможуть не лише поставити людину на правильний шлях, а й навчить справлятися з негативними емоціями, які можуть виникати під час війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...