• Головна
  • Спеціальна комісія займатиметься питанням оптимізації закладів освіти у Стебнику
10:17, 20 липня

Спеціальна комісія займатиметься питанням оптимізації закладів освіти у Стебнику

Спеціальна комісія займатиметься питанням оптимізації закладів освіти у Стебнику

Таке рішення було прийнято в результаті зустрічі педагогічного та батьківського колективу гімназії № 11 імені Тараса Зозулі з представниками відділу освіти, КУ «Інститут міста Дрогобича», профільним заступником міського голови та депутатами міської ради яка відбулась 12 липня.

До комісії входять начальник відділу освіти Віталій Вовків, директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка, староста Стебника Тарас Городиський, депутати-члени постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР, директори гімназії № 6, 18, 11 та ліцею №7, 4 представники трудового колективу та 4 представники батьківського колективу.

За словами директора КУ «Інститут міста Дрогобича» реорганізація освіти розпочалась ще з 2018 року. Одним з ключових завдань є стратегія, яка передбачає ефективне використання коштів.

Стратегія міста Дрогобича — орієнтована на людину. Ми хочемо впроваджувати інноваційні технології, нові формати, і все це вимагає якісної освіти. Тому, що наші випускники НУШ у 2030 році закінчать навчальні заклади, а 2030 рік — це рік цифрової індустрії, цифрової економіки, робототехніки тощо. І для того, щоб наші випускники були конкурентні на ринку праці через 10 років, зараз потрібно дуже багато зробити. Зокрема провести реорганізацію наших закладів освіти. Ми хочемо, щоб в Стебнику була інноваційна та цінна освіта, — прокоментував Володимир Кондзьолка.

Нагадаємо, що раніше аналогічні заходи з реорганізації та оптимізації були проведені у Дрогобичі та селах громади. В межах оптимізації закладів освіти, у 2021 році було реорганізовано 9 шкіл.

Згідно з чинним законодавством, остаточне рішення щодо роботи закладів освіти у Стебнику прийме сесія Дрогобицької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...