• Головна
  • Дрогобич отримав майже півтонни медикаментів
18:24, 4 серпня 2022 р.

Дрогобич отримав майже півтонни медикаментів

Дрогобич отримав майже півтонни медикаментів

У межах співпраці з організацією SmartAID, Дрогобичу вдалось залучити черговий важливий транш гуманітарної допомоги. Цього разу підтримку отримала медична галузь нашої громади.

Завдяки налагодженій співпраці між Дрогобицької міською радою, громадською організацією «Затишне місто», Гуманітарним Координаційним Центром Дрогобича та організацією SmartAID, вдалось залучити для міської лікарні №1 понад 400 кілограм важливих медикаментів американського виробництва. Медикаменти вже доставлені до медичного закладу.

У складі переданої допомоги – чимало різних медикаментів. Це і амоксицилін, і азитроміцин, і метродіназол, і декстроза, і ацетилсаліцилова кислота і інші важливі антибіотики та медичні препарати, які сьогодні є вкрай необхідними для лікування різних пацієнтів, в тому числі поранених воїнів.

Допомогу отримав не лише Дрогобич. Також, в межах реалізованого проекту, гуманітарний конвой з медикаментами було відправлено у Ірпінь та Миколаїв.

Нагадаємо, що американська організація SmartAID неодноразово допомагала Дрогобицькій громаді. За 5 місяців війни нашій громаді передали чимало необхідного обладнання, – навігатори, led-ліхтарі, телефони компанії Caterpillar, переносні акумулятори для живлення побутових пристроїв, Wi-fi системи, ноутбуки, стереосистеми, проектори.

Налагодити співпрацю з організацією SmartAid та розподілити гуманітарний вантаж допомагає ГО «Затишне місто» та волонтер Ярема Івахів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...