• Головна
  • У школах Дрогобича та громади тривають ремонтні роботи
16:31, 10 серпня 2022 р.

У школах Дрогобича та громади тривають ремонтні роботи

У школах Дрогобича та громади тривають ремонтні роботи

У Дрогобичі та громаді активно готуються до старту нового навчального року. Відтак, у навчальних закладах та дошкільних установах міста і громади тривають ремонтні роботи. Окрім облаштування укриттів, у ліцеях, гімназіях та садках здійснюють і поточні ремонти проблемних місць.

За словами начальника відділу освіти Віталія Вовківа, станом на 9 серпня у кількох навчальних закладах міста та громади вже проведено низку ремонтних робіт, які здійснили як за кошти відділу освіти так і власними силами.

Відтак, у ліцеї №1 імені Івана Франка здійснено заміну вікон на енергозберігаючі та проведено поточний ремонт. У ЗДО № 30 триває заміна частини покрівлі дитячої установи.

У ЗДО № 26 розпочато поточну заміну частини труб для підготовки до опалювального сезону та у Лішнянському НВК проведено поточний ремонт системи опалювання.

Окрім цього, на даний момент проводиться тендерна процедура на поточні ремонти у закладах освіти, де перебувають ВПО. Також ліквідовано аварійну ситуацію на даху у гімназії №5 імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

Паралельно – за кошти відділу освіти закуплено матеріали для підготовки освітніх установ до нового навчального року, здійснено облаштування укриттів, а саме проведено косметичні ремонти в них, придбано альтернативні джерела енергії, ліхтарики тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...