![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:31, 10 серпня 2022 р.
У школах Дрогобича та громади тривають ремонтні роботи
![У школах Дрогобича та громади тривають ремонтні роботи У школах Дрогобича та громади тривають ремонтні роботи](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Дрогобичі та громаді активно готуються до старту нового навчального року. Відтак, у навчальних закладах та дошкільних установах міста і громади тривають ремонтні роботи. Окрім облаштування укриттів, у ліцеях, гімназіях та садках здійснюють і поточні ремонти проблемних місць.
За словами начальника відділу освіти Віталія Вовківа, станом на 9 серпня у кількох навчальних закладах міста та громади вже проведено низку ремонтних робіт, які здійснили як за кошти відділу освіти так і власними силами.
Відтак, у ліцеї №1 імені Івана Франка здійснено заміну вікон на енергозберігаючі та проведено поточний ремонт. У ЗДО № 30 триває заміна частини покрівлі дитячої установи.
У ЗДО № 26 розпочато поточну заміну частини труб для підготовки до опалювального сезону та у Лішнянському НВК проведено поточний ремонт системи опалювання.
Окрім цього, на даний момент проводиться тендерна процедура на поточні ремонти у закладах освіти, де перебувають ВПО. Також ліквідовано аварійну ситуацію на даху у гімназії №5 імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.
Паралельно – за кошти відділу освіти закуплено матеріали для підготовки освітніх установ до нового навчального року, здійснено облаштування укриттів, а саме проведено косметичні ремонти в них, придбано альтернативні джерела енергії, ліхтарики тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
10:37, 24 липня
10:36, 24 липня
live comments feed...