• Головна
  • Владиславу Карпіну із Стебника, який хворіє ДЦП, потрібна допомога
12:14, 17 серпня 2022 р.

Владиславу Карпіну із Стебника, який хворіє ДЦП, потрібна допомога

Допомоги потребує 22-річний Владислав Карпін із Стебника. У хлопця важкий діагноз – дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез, який прикував його до інвалідного крісла. Владу потрібна реабілітація, яка зміцнює м”язи та позитивно впливає на фізичний і психічний стан хворого.

Мама Владислава самотужки не в змозі зібрати кошти, а це майже 76 тис. грн., тож звертається по допомогу небайдужих людей”

Моєму синові, Карпіну Владиславу з міста Стебник Львівської області, який хворіє ДЦП, потрібна допомога!

На лікування в селі Модричі у реабілітаційному центрі “Вернигора” потрібно зібрати кошти в сумі 75 738.00 грн. Звертаємося до всіх небайдужих людей, оскільки нам ніде взяти такі великі гроші. Вже й до 24 лютого було важко отримати допомогу, бо таким дорослим мало хто допомагає на реабілітації… А зараз тим більше розумію, що зібрати необхідну суму – то має бути просто ласка і чудо Боже…

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДООМОГИ:

Приват банк:5168 7573 6251 7148 Карпін Ірина Степанівна

Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Мені боляче дивитись, як мій Владислав страждає та плаче від підвищеного тонусу м’язів. Він його сковує. У вересні з Божою допомогою я мрію, що Владислав почне своє лікування. Пів року паузи, нажаль не пішло нам на користь.Я звертаюсь до всіх, хто може допомогти Владіку в такі скрутні часи!”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...