• Головна
  • Інновації у громадському транспорті – валідатори та GPS-трекери
17:05, 7 вересня 2022 р.

Інновації у громадському транспорті – валідатори та GPS-трекери

Інновації у громадському транспорті – валідатори та GPS-трекери

У Дрогобичі функціонує система електронних сервісів «Smart city». Завдяки цій системі користувачі мають змогу онлайн відстежувати рух громадського транспорту. Це дозволяє ефективно планувати пересування містом. Громадський транспорт також облаштовано валідаторами за допомогою яких можна проводити безготівкову оплату за проїзд. Це не лише зручність для пасажирів, а й дає можливість контролювати облік коштів, а водію – не доводиться відволікатися на розрахункові операції з пасажирами.

За даними управління інвестицій та економічного розвитку ДМР, сьогодні на маршрутах Дрогобича загалом функціонує 37 автобусів. З них, щоденно на рейсах перебуває 25 автобусів. Всі автобуси обладнані GPS-трекерами та валідаторами. Рух громадського транспорту відображається в режимі онлайн на е-сервісі «Онлайн рух маршрутного транспорту».

До слова, сьогодні проїзд у громадському транспорті міста становить 15 гривень. Користувачам «Картки Дрогобичанина» передбачено знижку за проїзд у громадському транспорті у розмірі 2 гривні. Виготовити «Картку Дрогобичанина» можливо у філіях «Ощадбанку» у місті Дрогобичі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...