![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:06, 15 вересня 2022 р.
Олександра Хоменець, Вихованка Дрогобицького осередку СДЮШОР «Спартаківець», стала віце-чемпіонкою світу з вільної боротьби
![Олександра Хоменець, Вихованка Дрогобицького осередку СДЮШОР «Спар... Олександра Хоменець, Вихованка Дрогобицького осередку СДЮШОР «Спартаківець», стала віце-чемпіонкою світу з вільної боротьби](/dist-assets/images/cap.jpg)
10 вересня у столиці Сербії — Белграді стартував Чемпіонат Світу з трьох видів боротьби. 19-річна борчиня Дрогобицького відділення СДЮШОР «Спартаківець» Олександра Хоменець виборювала перемогу у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії 55 кг.
Попри те, що спортсменка зазнала травми ноги в першому періоді змагання, Олександра змогла продовжити поєдинок та стала віце-чемпіонкою світу з вільної боротьби.
За словами голови Львівської ОВА Максима Козицького, за призове місце на чемпіонаті світу, управління молоді та спорту ЛОВА виплатить Олександрі грошову винагороду у розмірі 40 тис. гривень.
Нагадаємо, Олександра Хоменець є бронзовою призеркою Чемпіонату Світу серед дорослих та віце чемпіонкою Європи серед дорослих, а також двократною чемпіонкою Європи серед молоді (U20).
Олександра тренується у Заслуженого тренера України, голови Дрогобицької міської організації ФСТ «Спартак» Андрія Бирки та у Заслуженого тренера України, тренера Львівського фахового коледжу спорту — Ореста Скобельського.
Вітаємо Олександру та її тренерів і бажаємо подальших перемог!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
12:49, 17 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...