• Головна
  • Олександра Хоменець, Вихованка Дрогобицького осередку СДЮШОР «Спартаківець», стала віце-чемпіонкою світу з вільної боротьби
16:06, 15 вересня 2022 р.

10 вересня у столиці Сербії — Белграді стартував Чемпіонат Світу з трьох видів боротьби. 19-річна борчиня Дрогобицького відділення СДЮШОР «Спартаківець» Олександра Хоменець виборювала перемогу у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії 55 кг.

Попри те, що спортсменка зазнала травми ноги в першому періоді змагання, Олександра змогла продовжити поєдинок та стала віце-чемпіонкою світу з вільної боротьби.

За словами голови Львівської ОВА Максима Козицького, за призове місце на чемпіонаті світу, управління молоді та спорту ЛОВА виплатить Олександрі грошову винагороду у розмірі 40 тис. гривень.

Нагадаємо, Олександра Хоменець є бронзовою призеркою Чемпіонату Світу серед дорослих та віце чемпіонкою Європи серед дорослих, а також двократною чемпіонкою Європи серед молоді (U20).

Олександра тренується у Заслуженого тренера України, голови Дрогобицької міської організації ФСТ «Спартак» Андрія Бирки та у Заслуженого тренера України, тренера Львівського фахового коледжу спорту — Ореста Скобельського.

Вітаємо Олександру та її тренерів і бажаємо подальших перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію