• Головна
  • Дрогобицька громада передала 4 «Школярика» на потреби ЗСУ
14:56, 23 вересня 2022 р.

Дрогобицька громада передала 4 «Школярика» на потреби ЗСУ

Дрогобицька громада передала 4 «Школярика» на потреби ЗСУ

Від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, українці максимально акумулюють всі сили та ресурси задля підтримки Збройних Сил України та наближення нашої перемоги.

Військові, які захищають нас від ворога, мають чималу потребу в транспорті. Відтак і влада, і волонтерські організації систематично працюють над тим, аби придбати чи доставити з-за кордону автомобілі для фронту. Також військовими адміністраціями було скероване рішення про передачу на потреби ЗСУ автомобілів, які перебувають на балансі місцевих відділів освіти.

Що стосується Дрогобицької громади, – від початку війни на потреби ЗСУ було передано чотири з п’яти автобусів «Школярик», які перебували на балансі відділу освіти. Шкільні автобуси здійснювали довезення школярів у селах Дрогобицької громади. Зокрема до шкіл Лішні, Бистриці, Медвежі та Нижніх Гаїв.

Так як цьогоріч навчання в школах розпочалось у звичному форматі, школярі зі згаданих сіл змушені доїжджати до своїх навчальних закладів громадським транспортом. Відповідно потреба в школяриках є нагальною.

Попередні школярики були придбані шляхом співфінансування. Львівська ОДА запросила в нас інформацію щодо потреб в шкільних автобусах в нашій громаді та можливостей їх дофінансування з місцевого бюджету. Ми подали запит на п’ять автобусів. Тож очікуємо на відповідні дії зі сторони ЛОДА та подальшої закупівлі необхідного транспорту», – прокоментував ситуацію начальник відділу освіти ДМР Віталій Вовків.

Наразі на балансі відділу освіти Дрогобицької міської ради залишається лише один «Школярик», який возить дітей до школи в селі Снятинка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...