• Головна
  • У Дрогобичі Ада Роговцева презентуватиме документальний фільм «Вітер зі Сходу»
14:55, 27 вересня 2022 р.

У Дрогобичі Ада Роговцева презентуватиме документальний фільм «Вітер зі Сходу»

У Дрогобичі Ада Роговцева презентуватиме документальний фільм «Вітер зі Сходу»

27 вересня у Народному домі імені Івана Франка відбудеться презентація документальної стрічки – «Вітер зі Сходу». Фільм про війну в Україні, про біль і мистецтво, про втрати і перемоги. Картину створено з кадрів поїздок акторів на передову. До того ж у кінострічці використані тексти відомих сучасників української поезії.

Перед показом фільму відбудеться зустріч з улюбленицею багатьох – відомою акторкою театру та кіно Адою Роговцею, а також актрисою Світланою Орліченко. Майстри сцени належать до акторського складу цього фільму. Також дрогобичани матимуть змогу поспілкуватись і з Катериною Степанковою, яка є автором сценарію та режисер-постановницею кінострічки.

Захід організовує Управління культури та розвитку туризму ДМР.

У Дрогобичі Ада Роговцева презентуватиме документальний фільм «Вітер зі Сходу», фото-1

Додамо, «Вітер зі Сходу» – документально-публіцистичний фільм про виїзди групи акторів на схід України в період 2014-2019 років та про спробу творчого переосмислення митцями війни, української історії та сучасної літератури. Це кіно про причетність кожного українця до долі власного народу і відповідальність за неї. Фільм про мир і війну, про театр і імпровізовані театральні майданчики на розбомблених дорогах, про акторів і військових. В фільмі використані тексти Олександра Довженка та сучасна українська поезія (Юр Іздрик, Катерина Бабкіна, Олена Степова, Любов Якимчук). Оригінальна музика, створена Іваном Оглобліним для картини, записана із Празьким Оркестром.

Тож усіх небайдужих чекають 27 вересня у Дрогобичі, в Народному домі імені І. Франка о 17:00 на презентації документального фільму. Вхід безкоштовний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...