• Головна
  • У міській лікарні Дрогобича проводять унікальні операції ендопротезування суглобів
13:43, 28 вересня 2022 р.

У міській лікарні Дрогобича проводять унікальні операції ендопротезування суглобів

У міській лікарні Дрогобича проводять унікальні операції ендопротезування суглобів

Вчора, 26 вересня, міські посадовці оглянули травматологічне відділення, зокрема, палати, перевірили умови перебування пацієнтів та поспілкувались з медичним колективом закладу

Відтак медики травматологічного відділення розповіли про унікальну, нещодавно проведену операцію одному із пацієнтів – мова іде про тотальне цементне ендопротезування колінного суглоба.

Ескулапи стверджують – ендопротезування колінного суглоба, кульшового суглоба та операції на зв’язках проводять в дрогобицькій медустанові не вперше. Такі операційні втручання дають змогу хворому позбутися проблем зі суглобами та вести повноцінний спосіб життя.

Ендопротезування передбачає заміну пошкодженого суглоба високотехнологічним протезом, який повністю повторює фізіологічну форму і функціональність. Операція дає змогу відновити функцію кінцівки та звільняє пацієнтів від болю.

Травми, захворювання суглобів, надмірні фізичні навантаження, вікові зміни кістково-суглобної системи — все це позначається на здоров’ї суглобів і призводить до їх зношування. Операція позбавляє людину від болю, дискомфорту при рухах, повертає активність та повну рухливість на 2-3 день після втручання, — коментує лікар ортопед-травматолог, завідувач травматологічного відділення Ігор Мархева.

На завершення зустрічі посадовці оглянули обладнання та функціонування інших відділень лікарні, ремонтні роботи, які тривають в медустанові та обговорили перспективний план розвитку лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...