• Головна
  • У Дрогобичі у навчальних закладах та лікарнях включили опалення
09:14, 15 листопада 2022 р.

У Дрогобичі у навчальних закладах та лікарнях включили опалення

У Дрогобичі у навчальних закладах та лікарнях включили опалення

Як повідомив керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як станом на 14 листопада теплоносій подано в усі навчальні заклади Дрогобича та Стебника. Таку інформацію керівник теплопостачальної установи міста озвучив на щотижневій оперативній нараді. Мова іде про гімназії та ліцеї Дрогобича і Стебника, а також дошкільні навчальні та позашкільні заклади.

Навчальні заклади Дрогобича ще з середини минулого тижня були з теплом. Аналогічна ситуація із садками. В освітні установи Стебника тепло було подано ближче до вихідних днів. Таким чином новий тиждень усі освітні заклади Дрогобича та Стебника розпочали у теплі, – наголосив Ігор Хом’як.

У відділі освіти додають – у всіх навчальних установах міста дотримуються відповідного температурного режиму згідно санепідемічних норм.

В школах територіальної громади також розпочато опалюваний сезон – навчальні заклади обігрівають дровами.

Додамо, міським головою Дрогобича 4 листопада підписано розпорядження про початок цьогорічного опалювального сезону.

За словами Ігоря Хом’яка – найперше теплоносій старались подати в садки, гімназії, ліцеї міста та медичні установи.

Ще раніше – на початку минулого тижня було здійснено подачу тепла в освітні заклади, а це 3 садки та 30% житлового фонду міста мікрорайонів В.Великого та М.Грушевського від нової котельні, що на вулиці Індустріальній, яка працює на альтернативних видах палива. Котельня налічує три сучасні котли, які спалюють тріску та виробляють тепло. Нова котельня допоможе цьогоріч заощадити місту 20% блакитного палива.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...