![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
13:54, 21 листопада 2022 р.
На Дрогобиччині отримали нові «Школярики» для комфортного довезення учнів
![На Дрогобиччині отримали нові «Школярики» для комфортного довезення... На Дрогобиччині отримали нові «Школярики» для комфортного довезення учнів](/dist-assets/images/cap.jpg)
У комфорті та безпеці добиратимуться на навчання – днями два освітніх заклади територіальної громади Дрогобича — Нижньогаївський НВК та Медвежанська гімназія отримали нові автобуси «Школярик».
Нові транспортні засоби оглянули вчителі та учні — освітянська сім’я двох закладів радіє, адже тепер діти матимуть змогу добиратись на навчання у комфорті та теплі.
Загалом, від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, на запит районної військової адміністрації, відділ освіти Дрогобицької міської ради передав чотири з п’яти шкільних автобуси на потреби ЗСУ. Відтак, за словами керівника відділу освіти Віталія Вовківа, найперше нові «Школярики» вирішили скерувати в ті села, у яких першими їх вилучили.
Нагадаємо, кошти на закупівлю автобусів виділяли шляхом співфінансування: 60% — місто та 40% — ЛОВА. Сучасні автобуси оснащені всім необхідним для довозу школярів, зокрема для транспортування дітей з інклюзією.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
live comments feed...