• Головна
  • У Дрогобичі тривають роботи із оновлення фасадів центральних будівель міста
15:52, 2 грудня 2022 р.

У Дрогобичі тривають роботи із оновлення фасадів центральних будівель міста

У Дрогобичі тривають роботи із оновлення фасадів центральних будівель міста

У Дрогобичі на Площі Ринок продовжують оновлювати фасади. Цієї осені стартували роботи із реконструкції західної частини фасадів центральних споруд міста. Найперше роботами були охоплені будинки №26 та 27. Як розповів керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак – реконструкцію виконує ТзОВ «Грін-Пласт».

Роботи тривали у кілька етапів. В підсумку – фасади будівель було підшпакльовано та пофарбовано у пастельні кольори. Таким чином 75% фасадів площі станом на завершення цього року оновлено. Оскільки в минулому році вдалось оновити південну сторону споруд Площі, – наголосив Ростислав Пошивак.

Цими днями стартували роботи із оновлення фасаду будинку №31 західної сторони Площі. Також у риштуванні та підготовчих роботах будівля на вулиці Ковальській, 9.

Додамо, минулого року за ініціативи влади міста вдалось оновити частину фасадів на Площі Ринок, а відтак і пофарбувати дахи на них. Ідея оновити зовнішній вигляд будинків виникла після капітальної реконструкції площі Ринок та замощення її бруківкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...