Новини компаній
17:00, 2 грудня 2022 р.

Покупка оригінальних деталей

Новини компаній
Покупка оригінальних деталей, фото-1

Всі погодяться з тим, що автомобіль – складний механізм, в якому є багато вузлів. Під час використання авто, воно має проходити технічне обслуговування та ремонти, якщо в цьому є необхідність. Запчастини можуть виходити з ладу з різних причин, але незалежно від них водієві не обійтися без ремонту. На автомобільному ринку пропонується велика кількість деталей, але як зрозуміти чи якісні вони? Чи варто переплачувати за оригінальність деталі?

У чому відмінність оригінальної деталі від підробки?

Оригінальні запчастини – деталі, що виготовляються виробником авто, та мають спеціальне маркування. При виготовленні деталей, автовиробник вказує вимоги до їх виробництва та проводить контроль якості. Вся продукція відповідає стандартам, тому в її якості сумніватися не доводиться. Якщо говорити про неоригінальні деталі, то вони робитимуться на інших фабриках, а про їхню відповідність стандартам не йдеться.

Чому оригінальні деталі коштують дорожче, ніж неоригінальні?

Збільшення в ціні провокується деякими факторами. Наприклад, оригінали повністю поєднуються з конструкцією автомобіля, що дозволяє провести їхню оперативну заміну. Встановлення оригінальної деталі на офіційному СТО дозволяє продовжити гарантію. Не менш важливим є те, що якщо деталь матиме заводський брак, її можна замінити. Усі запчастини, виготовлені на офіційних заводах, відповідають високим вимогам якості. Якщо говорити про підробки, то вони не рідко трапляються із браком, і можуть призводити до різних поломок.

Де придбати оригінальні деталі?

Якщо ви хочете забезпечити стабільну роботу свого авто, купити якісні деталі ви можете у офіційного імпортера автозапчастин AltStar. В наявності пропонується великий асортимент від різних виробників, тому складнощів із вибором немає. Для пошуку товару можна перейти на офіційну сторінку та ввести пошуковий запит.

Оригінал чи ні: чи можна економити?

Фахівці говорять про те, що така економія не є доречною, оскільки можна зіткнутися з ще більшими витратами на ремонт. Потрібно купувати оригінальні деталі, і тоді не доведеться перейматися тим, що в автомобілі можуть виникнути неполадки. Навіщо економити, якщо від цього постраждає якість автомобіля та ваша безпека? Купуйте деталі у відомого імпортера і ви зможете:

  • Отримати якісні деталі;
  • Зробити покупку за ціною виробника;
  • Отримати повноцінну консультацію. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...