• Головна
  • Дрогобицька громада отримала допомогу з Британії для підтримки воїнів та вимушених переселенців
10:34, 20 грудня 2022 р.

Дрогобицька громада отримала допомогу з Британії для підтримки воїнів та вимушених переселенців

Дрогобицька громада отримала допомогу з Британії для підтримки воїнів та вимушених переселенців

Дрогобицька громада, завдяки налагодженим міжнародним контактам, продовжує залучати гуманітарну допомогу для підтримки Збройних сил України, допомоги наближеним до фронту містам та вимушеним переселенцям – людям, які найбільше постраждали від війни.

Днями до Дрогобича прибула фура з гуманітарною допомогою з Британії. У складі отриманої допомоги – засоби гігієни та речі першої необхідності.

Допомогу передали британські благодійники Карл Дей, Майк Ділі, Ендрю Пітулей, які представляють британські логістичні компанії Anchor Freight LTD та Nostra Trade Sp.z.o.o. Долучився до допомоги Україні і рок-співак Роб Стюарт.

Координують збір та доставку допомоги українці, які виїхали до Британії, рятуючись від війни. Перебуваючи далеко від Батьківщини, люди не залишаються осторонь та намагаються всіляко допомагати рідній країні в боротьбі з ворогом.

Допомогу розвантажили на складі одного з ліцеїв міста.

До слова, британські благодійники неодноразово передавали гуманітарну допомогу до Дрогобича. Її доставкою, окрім органу місцевого самоврядування, займалися і місцеві волонтери.

Загалом з часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицькій громаді вдалось залучити понад 1400 тонн гуманітарної допомоги, 11 карет швидкої допомоги, 12 позашляховиків та 2 автобуси. Робота над залученням гуманітарної допомоги триває, – особливо в частині енергетичної підтримки, якої сьогодні особливо потребує і наша громада, і Україна загалом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...