![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:56, 3 січня 2023 р.
У Дрогобичі вшанували пам’ять Степана Бандери
![У Дрогобичі вшанували пам’ять Степана Бандери У Дрогобичі вшанували пам’ять Степана Бандери](/dist-assets/images/cap.jpg)
Щороку у перший день нового року у Дрогобичі вшановують пам’ять голови Проводу ОУН-УПА, незламного борця за самостійну Україну, головного ідеолога та теоретика українського національного руху Степана Бандери.
Традиційно захід відбувся у парку імені Степана Бандери біля пам’ятника провідника, де зібрались представники влади, депутати, службовці місцевого самоврядування, представники духовенства та Дрогобицького Братства ОУН-УПА, а також свідомі мешканці громади.
Чин панахиди відслужили представники духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.
Опісля чого Тарас Кучма спільно з ветеранами національно-визвольних змагань поклали квіти до пам’ятника провіднику ОУН-УПА.
Відтак, до присутніх з вітальним словом звернулись очільник громади Тарас Кучма, станичний Дрогобицького Братства ОУН-УПА Тарас Метик та почесний станичний Братства ОУН-УПА Тарас Куликовець.
Кожен з промовців говорив про Степана Бандеру, як сподвижника національної ідеї, борця за незалежність Української держави, носія християнських цінностей, які привив Героєві України його батько отець Андрій Бандера.
Опісля, Тарас Кучма спільно з Тарасом Метиком вручили Тарасу Куликовцю орден з нагоди 80-річчя створення УПА.
Доповненням до заходу стало виконання патріотичних композицій Дрогобицьким муніципальним чоловічим камерним хором «Боян Дрогобицький».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
27
14:37, 19 липня
13:38, 13 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...