• Головна
  • У Дрогобичі вшанували пам’ять Степана Бандери
14:56, 3 січня 2023 р.

У Дрогобичі вшанували пам’ять Степана Бандери

У Дрогобичі вшанували пам’ять Степана Бандери

Щороку у перший день нового року у Дрогобичі вшановують пам’ять голови Проводу ОУН-УПА, незламного борця за самостійну Україну, головного ідеолога та теоретика українського національного руху Степана Бандери.

Традиційно захід відбувся у парку імені Степана Бандери біля пам’ятника провідника, де зібрались представники влади, депутати, службовці місцевого самоврядування, представники духовенства та Дрогобицького Братства ОУН-УПА, а також свідомі мешканці громади.

Чин панахиди відслужили представники духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Опісля чого Тарас Кучма спільно з ветеранами національно-визвольних змагань поклали квіти до пам’ятника провіднику ОУН-УПА.

Відтак, до присутніх з вітальним словом звернулись очільник громади Тарас Кучма, станичний Дрогобицького Братства ОУН-УПА Тарас Метик та почесний станичний Братства ОУН-УПА Тарас Куликовець.

Кожен з промовців говорив про Степана Бандеру, як сподвижника національної ідеї, борця за незалежність Української держави, носія християнських цінностей, які привив Героєві України його батько отець Андрій Бандера.

Опісля, Тарас Кучма спільно з Тарасом Метиком вручили Тарасу Куликовцю орден з нагоди 80-річчя створення УПА.

Доповненням до заходу стало виконання патріотичних композицій Дрогобицьким муніципальним чоловічим камерним хором «Боян Дрогобицький».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...