• Головна
  • На території Ліцею №3 встановлять дитячий майданчик
11:25, 11 січня 2023 р.

На території Ліцею №3 встановлять дитячий майданчик

На території Ліцею №3 встановлять дитячий майданчик

Новий дитячий майданчик, шкільні меблі та генератори – таку підтримку від міжнародних партнерів із Німеччини отримав Дрогобич під кінець грудня. Необхідний гуманітарний вантаж в Україну доправили завдяки проекту Giz «Improving civil protection in municipal partnerships with Ukraine» у партнерстві з Engagemnt Global. Допомогу профінансувало Федеральне міністерство економічного співробітництва і розвитку.

За словами керівника відділу освіти Віталія Вовківа – гуманітарна підтримка об’єднує в собі два пакети допомоги — шкільний та пакет по генераторах для комунальної сфери. Що стосується шкільного пакету допомоги то у Дрогобич прибув майданчик для дитячих активностей, а також 3 комплекти шкільних меблів. Кожен комплект включає – стіл та крісло для вчителя, подвійні шкільні парти – 13 шт., а також учнівські крісла – 26 шт.

За твердженнями Віталія Вовківа – комплекти шкільних меблів розподілили між трьома навчальними закладами міста – Гімназією №8, Ліцеєм №4 та Ліцеєм №16. Також в межах проекту підтримки – в місто Котермака скерували і мультимедійне обладнання, яке розподілили між двома навчальними закладами – Ліцеєм №3 та Ліцеєм №16.

Що стосується дитячого ігрового майданчика то його скеровують у Ліцей №3 імені В’ячеслава Чорновола. Як стверджує Віталій Вовків – майданчик для активностей та здорового дозвілля дітей, який включає в себе гірку, гойдалки, турніки та інші забавки планують встановити до кінця січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...