![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
08:50, 22 лютого 2023 р.
На Дрогобиччині за останній тиждень зросла кількість ковідних недужих
![На Дрогобиччині за останній тиждень зросла кількість ковідних недужих На Дрогобиччині за останній тиждень зросла кількість ковідних недужих](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зростає кількість недужих на ковід, зокрема й на Дрогобиччині. Таку інформацію озвучив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. Так, за останні сім днів ковідну недугу діагностовано у 27 мешканців. Із цієї кількості недужих – 6 осіб шпиталізовано в інфекційне відділення Стебницької міської лікарні. Один пацієнт перебуває в реанімаційному відділенні.
Стан усіх шпиталізованих середньої важкості. Один пацієнт у реанімації. Окрім того – за даними медиків за останні сім днів ковідну недугу виявлено у двох школярів. Закликаю мешканців Дрогобиччини берегти себе і рідних. При перших ознаках хвороби – залишіться вдома і не зволікати зі зверненням за допомогою до сімейного лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Зробіть профілактичні щеплення, – закликає Володимир Чуба.
Зважаючи на збільшення ковідних недужих – в розпалі й вакцинальна кампанія. За інформацією медиків – пункти вакцинації в Дрогобичі працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках.
Лікарі наголошують – вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень ковідної недуги. Усім решта – дотримуватися санітарно-епідемічних норм та уникати масових скупчень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
10:37, 24 липня
10:36, 24 липня
live comments feed...