• Головна
  • У Дрогобичі відкриють дорогу, яка сполучатиме вулиці Лепкого та Трускавецьку
12:44, 3 березня 2023 р.

У Дрогобичі відкриють дорогу, яка сполучатиме вулиці Лепкого та Трускавецьку

У Дрогобичі відкриють дорогу, яка сполучатиме вулиці Лепкого та Трускавецьку

У Дрогобичі продовжують впорядковувати рух транспорту. Біля парку Культури та відпочинку відкриють проїзну дорогу, яка пролягатиме вздовж річки Серет і сполучатиме вулицю Богдана Лепкого та Трускавецьку. Про це інформують у Департаменті міського господарства.

Рух транспорту по цій дорозі відбуватиметься в односторонньому напрямку від вулиці Богдана Лепкого та допоможе розвантажити перехрестя вулиць “Трускавецька – Завалля”.

По іншу сторону парку, на вулиці Фредеріка Шопена, яка сполучає вулиці Трускавецьку та Завалля, наразі організовано односторонній рух транспорту від вулиці Трускавецької.

Дорога вздовж річки Серет передбачена в генеральному плані міста, однак тривалий час вона була перекритою і не експлуатувалась. Відповідно Департаментом міського господарства було замовлено проект організації дорожнього руху, який передбачає експлуатацію дороги в односторонньому напрямку, а також облаштування паркомісць, які допоможуть розвантажити вулицю Богдана Лепкого від автомобілів.

В проекті передбачено паркувальний майданчик на 15 паркомісць, а також облаштування пішохідної доріжки вздовж річки Серет.

Роботи вже розпочаті. Їх продовжать за сприятливих погодних умов.

Нагадаємо, раніше комунальники розчистили береги річки Серет, що протікає через парк Культури та відпочинку та прибрали там сміття. В планах у комунальних служб – висадка молодих дерев та облаштування прогулянкових зон вздовж набережної річки Серет.

Окрім цього у міській раді розпочали напрацьовувати концепцію облаштування території парку Культури та відпочинку. Невдовзі першочергові напрацювання буде виставлено на консультації з громадою. Також планують провести низку зустрічей з мешканцями для того, щоб максимально врахувати пропозиції до проекту парку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...