![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
11:31, 16 березня 2023 р.
У Дрогобичі освітлення вулиць продовжать до 23 години
![У Дрогобичі освітлення вулиць продовжать до 23 години У Дрогобичі освітлення вулиць продовжать до 23 години](/dist-assets/images/cap.jpg)
Такеу пропозицію озвучив заступник міського голови Дрогобича з житлово-комунальних питань Роман Москалик.
Світловий день зараз природньо став довшим, відповідно це дозволяє пізніше вмикати вуличне освітлення у нашому місті та територіальній громаді. Відтак, ми пропонуємо продовжити роботу освітлення на кілька годин. Скажімо, до 23:00. Оскільки, є чимало мешканців, які працюють в другу зміну, або ж ідуть на чергування в цей час. Думаю, так буде зручніше для багатьох містян, – наголосив Роман Москалик.
За словами керівника КП «Служба муніципального управління» Володимира Суди – працівникам дільниці зовнішнього освітлення потрібно як мінімум два-три дні, щоб відрегулювати таймер часу системи вуличного освітлення по підстанціях у Дрогобичі, Стебнику та у 32 селах громади.
У нас налічується 94 підстанції вуличного освітлення, які запрограмовані на вимкнення світла о 21:00. Завдання працівників дільниці зовнішнього освітлення у ці дні – усіх їх об’їздити та перепрограмувати на вимкнення електрики в 23:00. Сподіваємось впродовж двох-трьох днів цей процес буде здійснено. Тому просимо мешканців віднестися з розумінням, – наголосив керівник КП «СМУ» Володимир Суда.
Додамо, через військовий стан та енергетичну кризу в країні, від осені минулого року був запроваджений режим економії електроенергії по містах. Не виключенням був і Дрогобич та громада, де вуличне освітлення вимикали о 21:00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:37, 18 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...