• Головна
  • Історія та цікаві місця Дрогобича
Новини компаній
11:44, 15 березня 2023 р.

Історія та цікаві місця Дрогобича

Новини компаній

Дрогобич — це гарне й самобутнє місто, яке розташоване на території Львівської області. Історики вважають, що воно існує вже понад 900 років. Водночас тут із давніх-давен збереглися архітектурні пам'ятки, які були взяті під охорону як частина спадщини ЮНЕСКО.

Історія Дрогобича починається у XI столітті. Саме в цей період тут відкрили багаті соляні родовища. Причому добувати цей цінний ресурс можна було без будівництва шахт — із підземного озера. Дуже швидко регіон став центром солеваріння Київської Русі, що дало добрий поштовх для його розвитку. Тут регулярно проводилися ярмарки. Пам'ять про ті славні часи зберегли назви деяких вуличок — Жупна, Солоний став, Зваричська.

За часів Середньовіччя Дрогобич був уже великим селищем із власним замком і фортифікаційними спорудами. За роки існування він побував під владою Габсбургів, трохи згодом став невід'ємною частиною УНР. Після цього територіально належав Польщі. А з 1939 року став частиною УРСР.

Приїхавши до Дрогобича, обов'язково побувайте на екскурсії у стародавній солеварні. Тут досі добувають сіль за допомогою старовинних технологій. Вони будуть цікавими навіть тим, хто особливо не захоплюється історією. Гарні селфі виходять біля Міської ратуші та вілли Б'янки. А на прогулянку сім'єю рекомендуємо сходити до парку ім. Богдана Хмельницького.

Історія та цікаві місця Дрогобича, фото-1

Свого часу вважалося, що саме Дрогобич має стати столицею азартних ігор України. Він має вдале географічне розташування і приваблює туристів не лише з інших регіонів України, а й із ближнього зарубіжжя. Ходили чутки, що в місті планує відкрити своє представництво одна з європейських букмекерських контор. Але далі пліток у соцмережах це не пішло. Можливо, інвестори вирішили не ризикувати, адже їм довелося б конкурувати з букмекерами, які вже багато років працюють на ринку ставок. Найпопулярніші з них часто очолюють експертний рейтинг, представлений тут. Вони пропонують своїм гравцям хороші коефіцієнти й додаткові бонуси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...