• Головна
  • Польські партнери передали гуманітарну допомогу для медицини громади
10:56, 31 березня 2023 р.

Польські партнери передали гуманітарну допомогу для медицини громади

Польські партнери передали гуманітарну допомогу для медицини громади

Партнери з Польщі продовжують надавати допомогу Україні. Із початком повномасштабного вторгнення країни-терориста на українські землі одним з перших сформував гуманітарний вантаж та скерував його до Дрогобича Водоканал Кракова на чолі із його президентом Пйотром Зєнтарою. Так, польські друзі із перших днів війни продемонстрували свою підтримку Дрогобицької громади та внутрішньо переміщених осіб необхідною допомогою.

Днями Дрогобич прийняв черговий гуманітарний вантаж від Краківського водоканалу. Комунальна установа «Інститут міста Дрогобича» організувала доставку вантажу в місто Котермака.

Президент Кракова Яцек Майхровський знаючи про тісну та тривалу співпрацю Дрогобицького водоканалу та безпосередньо його керівника Романа Шагали з водоканалом Кракова, вирішив надати нам допомогу для того, щоб ми забезпечили охорону здоров’я Дрогобича, а також акумулювали її на схід України, в ті місця, де її сьогодні найбільше потребують, — прокоментував директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка.

У складі гуманітарної допомоги лікарня отримала необхідні господарчі речі — рушники, постіль, ковдри, побутову хімію тощо.

Як розповіли у КУ «Інститут міста Дрогобича» невдовзі очікують отримати другу партію цієї допомоги.

Краківський водоканал повністю взяв на себе витрати по завантаженню та перевезенню гумдопомоги. Транспорт для цього надала компанія «Грейнпласт», яка вже неодноразово долучалась до організації та доставки допомоги в місто Котермака.

Додамо, польський народ із початком повномасштабного вторгнення активно підтримує українців та приймає переміщених осіб і забезпечує реабілітацію та лікування наших воїнів. Окрім цього, польські-міста побратими систематично скеровують гуманітарну допомогу в місто Котермака і таким чином допомагають як мешканцям так і переміщеним особам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...