![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:13, 11 квітня 2023 р.
Кількість недужих на Дрогобиччині третій тиждень поспіль зменшується
![Кількість недужих на Дрогобиччині третій тиждень поспіль зменшується Кількість недужих на Дрогобиччині третій тиждень поспіль зменшується](/dist-assets/images/cap.jpg)
За останні сім днів на Дрогобиччині зменшується кількість первинно виявлених недужих із діагнозом ковід. Так, станом на 10 квітня зафіксовано 12 нових вападків інфікування недугою. Тоді як минулого тижня – кількість недужих становила 19 осіб. Таку інформацію повідомив під час щотижневої апаратної наради у мерії керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба.
В стаціонарі інфекційного відділу Стебницької лікарні перебуває 14 пацієнтів.
Стан усіх недужих середньої важкості. П’ятеро осіб переведені в реанімаційне відділення. До апаратів ШВЛ, на щастя, ніхто не під’єднаний. Зважаючи на щотижневу динаміку зниження недуги в регіоні є сподівання, що через тиждень-другий ковідна недуга відступить повністю. Тож фіксуватимемо на Дрогобиччині лиш поодинокі випадки хвороби, – зазначив Володимир Чуба.
Паралельно в територіальній громаді триває і вакцинальна кампанія. Пункти вакцинації у Дрогобичі традиційно працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках. Там наявна вакцина CoronaVac та Pfizer. Щотижня вакцинують до 70 пацієнтів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
10:37, 24 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...