• Головна
  • Де зареєструватись на отримання фінансової допомоги від БФ «Право на захист
11:08, 11 травня 2023 р.

Де зареєструватись на отримання фінансової допомоги від БФ «Право на захист

Де зареєструватись на отримання фінансової допомоги від БФ «Право на захист

Дрогобицька громада продовжує залучати необхідну гуманітарну допомогу для підтримки місцевих мешканців та для вимушених переселенців, що знайшли прихисток на базі нашої громади. Завдяки налагодженій співпраці з закордонними партнерами та міжнародними благодійними організаціями.

Нещодавно до міста прибуло три транші гуманітарних вантажів від БФ «Право на захист». В числі отриманої допомоги – тисяча продуктових пакунків. 600 наборів призначених для ВПО та 400 – для місцевих родин, у складі яких є особи з інвалідністю.

Спеціалісти управління соціального захисту населення провели видачу 400 продуктових наборів для родин, у складі яких є:
– особи з інвалідністю І гр. по зору;
– особи з інвалідністю І гр. лежачі;
– двоє і більше осіб з інвалідністю за однією адресою.

Вага одного продуктового набору становила 25 кілограм. Ще 600 таких наборів було видано сім’ям з числа ВПО.

БФ «Право на захист» продовжує скеровувати гуманітарну підтримку для Дрогобицької громади.

У четвер, 11 травня, з 11:00 по 16:00 у м. Дрогобич за адресою: пл. Ринок, 1 (боковий вхід в ратушу – зі сторони памʼятника Юрію Дрогобичу) працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на місяць на особу з розрахунком на 3 місяці.

Подати заявку можуть ВПО, які перемістились після 24.02.2022р, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад:
– родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
– родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;
– родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо. з документальним підтвердженням);
– прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, які вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті: https://r2p.org.ua/rozshyreno-kryteriyi-lyudej-shho…/ .

Станом на зараз у Дрогобицькій громаді проживає 9529 осіб, які мають діючий статус ВПО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...