• Головна
 • Як потурбуватись про літніх людей в умовах браку часу
Новини компаній
17:37, 18 травня 2023 р.

Як потурбуватись про літніх людей в умовах браку часу

Новини компаній

Існує безліч причин, через які люди звертаються у будинок для престарілих у Львові. Головна з них полягає у тому, що фахівці набагато краще зможуть попіклуватись про літню людину, надати їй всю необхідну допомогу, а також забезпечити необхідний догляд. Зробити це вдома, самотужки – вкрай складно, того ж, знадобиться час, якого й так бракує.

Серед інших причин також відзначають:

 • Відрядження, в тому числі постійні, через які людина не може потурбуватись про своїх літніх батьків або дідуся чи бабусю;
 • Пенсіонер має важкі захворювання, що вимагають професійний медичний догляд, вживання певних або невідкладних заходів, які неможливо забезпечити в домашніх умовах;
 • Необхідність реабілітації після важкої травми або перенесеного захворювання з тяжкими наслідками для здоров’я;
 • Вдома відсутні умови для повноцінного догляду.

Таким чином, оформлення людини похилого віку у пансіонат може бути як тимчасовим заходом, так і розглядатися для постійного проживання, в залежності від конкретної ситуації.

Як потурбуватись про літніх людей в умовах браку часу, фото-1

На що звернути увагу, обираючи пансіонат

Існує кілька критеріїв, за якими треба робити вибір. Звісно, що перш за все, пенсіонеру повинен подобатись будинок для літніх людей у Львові. Зараз немає жодних проблем з тим, щоб попередньо відвідати заклад, подивитись умови проживання, ознайомитись з раціоном харчування, поставити важливі запитання персоналу. Також можна поспілкуватись із постояльцями, які розкажуть чи відповідають дійсні умови проживання заявленим.

Перед оформленням треба звернути увагу на наступні фактори:

 • Чи надається у закладі медична допомога, чи проводяться заходи з реабілітації тяжкохворих, чи є відповідні умови для лежачих пацієнтів;
 • Гігієнічно-санітарний стан приміщень, зокрема кімнат для проживання;
 • Чи пристосована територія закладу для прогулянок на свіжому повітрі;
 • Особливості харчування, дотримання дієтичного раціону;
 • Кваліфікація персоналу, його привітність та турботливе ставлення до постояльців;
 • Місцезнаходження будинку престарілих, чи зручно туди діставатись, щоб відвідувати пацієнта.

Не менш важливою умовою є забезпечення дозвілля. Будь-який пенсіонер не хоче просто доживати свій вік, йому хочеться займатись чимось цікавим, спілкуватись з однодумцями, знаходити друзів. Якщо заклад забезпечує такі умови – це чудово. Психологічно сприятлива атмосфера має дуже позитивний вплив на моральний стан та фізичне самопочуття мешканців.

Яку допомогу надають у будинку престарілих

У пансіонат «Едем» у Львові звертаються не лише за тим, аби людина похилого віку могла спокійно жити під кваліфікованим доглядом. Також йому, можливо, необхідна медична допомога. Ця допомога включає в себе постійних догляд, проведення обстеження, консультацій, медичне обслуговування. Якщо людині стало зле, то персонал швидко визначить причину погіршення здоров’я, проведе аналізи, а лікар назначить необхідний препарат, в тому числі й екстреної дії.

У даному закладі піклуються про людей, що перенесли інфаркт, інсульт, важкі травми, страждають на вікову деменцію, хвороби Паркінсона та Альцгеймера, подагру й артрит. Також передбачені особливі умови для хворих на цукровий діабет 1 та 2 типів. Співробітники будинку престарілих мають необхідну кваліфікацію, а також досвід роботи з пацієнтами, у яких присутні порушення когнітивної функції, є значні фізичні обмеження, в тому числі й повний чи частковий параліч. Якісна допомога надається всім, а родичі можуть відвідувати постояльців особисто, або ж дізнаватись про їх стан самопочуття у лікаря по телефону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...