• Головна
  • Дрогобицький механіко-технологічний коледж відвідав Олег Паска
09:45, 22 червня 2023 р.

Дрогобицький механіко-технологічний коледж відвідав Олег Паска

Дрогобицький механіко-технологічний коледж відвідав Олег Паска

Війна вносить свої корективи у різні сфери життя кожного міста та країни загалом. Не виключення і освітній процес. Останні роки зростає попит на фахівців технічних спеціальностей. Зокрема, країні вкрай потрібні спеціалісти галузевого машинобудування. Ці та інші актуальні питання із життя освітнього процесу порушили в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі. У ці дні відбулась робоча зустріч адміністрації коледжу із директором департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олегом Паскою та генеральним директором ТзОВ «Дрогобицький долотний виробничий комплекс «ДДЗ»» Євгеном Немілостівим. Приймав почесних гостей директор навчального закладу Богдан Звір та його заступник Іван Пикус.

У процесі робочого візиту гості обговорили питання співпраці, що відкриє нові перспективи для професійного зростання та впровадження новітніх передових технологій, а також оглянули навчальні цехи закладу. Представник бізнесу Євген Немілостівий передав механіко-технологічному коледжу, у вигляді спонсорської допомоги, навчальні оброблювальні центри HAAS. Вони дадуть змогу студентам вивчати сучасне виробництво та швидше освоювати усі навики машинобудівної сфери. Також завдяки налагодженій співпраці коледжу із Дрогобицьким долотним виробничим комплексом – студенти мають змогу проходити свою практику саме в стінах цього підприємства. А відтак за результатами практики кращі учні мають шанс поповнити лави колективу долотного заводу.

Львівський департамент освіти та науки, а також Дрогобицький долотний завод готові і надалі інвестувати у матеріально-технічну базу коледжу з метою подальшої успішної співпраці. А це ще один крок до економічного відродження нашої країни та її подальшої відбудови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...