• Головна
  • На благоустрій Парку Новонароджених скеровуватимуть Кошти з оренди землі під новим ТЦ
10:32, 19 липня 2023 р.

На благоустрій Парку Новонароджених скеровуватимуть Кошти з оренди землі під новим ТЦ

На благоустрій Парку Новонароджених скеровуватимуть Кошти з оренди землі під новим ТЦ

Нещодавно на вулиці Володимира Великого, біля парку Новонароджених у Дрогобичі відкрився новий торговий центр. Інвестор, який зводив його, облаштував тут стоянку для автомобілів, встановив поруч спортивно-розважальний комплекс для дітей та облаштував доріжки в ділянці парку, до якого примикає територія комплексу.

Проведені роботи стали стартом облагородження парку Новонароджених, концепцію якого напрацьовували тривалий час у Дрогобичі з залученням громадських активістів, проведенням кількох громадських обговорень та консультацій.

Сьогодні, після облаштування благоустрою в частині парку, стало очевидно, що процес незворотній і його неодмінно потрібно продовжувати. А високий попит на користування спортивно-розважальним майданчиком, свідчить про потребу облаштування додаткових місць відпочинку для дітей та облагородження території парку в цілому.

У зв’язку з цим, у Дрогобицькій міській раді напрацьовують подальші кроки, які можна втілювати з метою благоустрою парку.

Нагадаємо, паралельно ведуться роботи з благоустрою інших парків Дрогобича. Зокрема комунальними службами було проведено прибирання в парку Богдана Хмельницького, очищено озеро, підсипано доріжки та встановлено лавочки та смітники. Також зібрано пропозиції та напрацьовано концепцію розвитку парку Культури та відпочинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...