• Головна
  • Дрогобич відвідали представники Данської ради у справах біженців
09:05, 26 липня 2023 р.

Дрогобич відвідали представники Данської ради у справах біженців

Дрогобич відвідали представники Данської ради у справах біженців

Днями до Дрогобича завітали представники Данської ради у справах біженців – партнерської організації, з якою Дрогобицька громада має налагоджену співпрацю. Впродовж повномасштабної російсько-української війни представники Данської ради підтримували Дрогобич та неодноразово привозили допомогу для ВПО, які знайшли прихисток на базі нашої громади.

У ході візиту та з метою продовження співпраці, відбулась зустріч начальника управління соціального захисту населення Івана Терлецького з представниками Данської Ради у справах біженців (Danish Refugee Council – DRC).

Під час зустрічі вдалось напрацювати алгоритм дій щодо реалізації низки програм підтримки сімей ВПО, а саме:
1. Фінансова допомога по 6660 грн. на кожного члена родини.
2. Фінансова допомога на підготовку дитини до школи. 3400 грн. на кожну дитину в родині (з 6 до 18 років).
3. Набори дитячої гігієни.

У перспективі – надання допомоги на оренду житла для найвразливіших категорій та видача зимового одягу для дітей (комбінезони від 0 до 2 років).

Варто наголосити щодо критеріїв відбору. Допомога передбачена для самотніх матерів з дітьми з числа ВПО, що зареєстровані у Дрогобицькій громаді. Дохід родини не повинен перевищувати 5400 грн. на одного та обов’язковою вимогою є не отримання фінансової допомоги від інших гуманітарних організацій на протязі останніх 3 місяців, – наголошують в управлінні соціального захисту населення.

Усі деталі щодо отримання допомоги та проведення видачі будуть додатково оприлюднені управлінням та на офіційному порталі Дрогобицької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...