![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:51, 4 серпня 2023 р.
Зима може бути складною: у Дрогобичі триває підготовка до нового опалювального сезону
![Зима може бути складною: у Дрогобичі триває підготовка до нового оп... Зима може бути складною: у Дрогобичі триває підготовка до нового опалювального сезону](/dist-assets/images/cap.jpg)
Впродовж літнього періоду КП «Дрогобичтеплоенерго» проводить заходи з підготовки комунальних підприємств, закладів та установ, мереж до нового опалювального сезону, аби вчасно та якісно всім надати тепло.
Паралельно над цим працюють в освітній та медичній сфері громади.
Зима прогнозовано буде складною, відтак в громаді потрібно вжити максимум заходів для підвищення енергоефективності та забезпечення енергетичної незалежності.
Директор КП «Дрогобичтеплоенерго» Володимир Дзерин доповів про поточний стан справ та підготовку, яка триває. Зокрема – працюють над заміною труб на аварійних ділянках теплотраси та вирішенням проблем, які дадуть змогу перемикати котельні на резервне живлення, в разі відключення електроенергії.
Зокрема на котельні по вулиці Самбірській станом на сьогоднішній день вже доступна можливість переключення котельні з однієї лінії електропередач на іншу.
На вулицях Шкільній та Пилипа Орлика силами підприємства замінюють аварійні труби на теплотрасі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
06:46, 24 липня
6
09:53, 19 липня
24
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...