• Головна
  • У міській лікарні проводять ремонт даху адмінкорпусу та здійснять термомодернізацію фасаду будівлі хірургії
08:10, 11 вересня 2023 р.

У міській лікарні проводять ремонт даху адмінкорпусу та здійснять термомодернізацію фасаду будівлі хірургії

У міській лікарні проводять ремонт даху адмінкорпусу та здійснять термомодернізацію фасаду будівлі хірургії

Про хід ремонтних робіт повідомив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За його словами – два тижні тому стартували роботи із капремонту даху над адміністративним корпусом лікарні. Також триває процес дозавершення ремонтних робіт покрівлі над хірургічним корпусом лікувальної установи.

Капітальна заміна покрівлі над хірургією та адмінкорпусом – була вимушеним кроком. Оскільки дахи протікали та не бачили капітального ремонту десятки років. Окрім цього – покрівлі, що течуть становили загрозу для підтоплень палат та медобладнання лікарні. Капремонти даху проводять коштом міського бюджету.

Паралельно, у медустанові триває підготовка до старту ще одних ремонтних робіт – із термомодернізації фасаду хірургічного корпусу. Ці роботи здійснюватимуть у співпраці із ЛОВА за програмою «Пріоритетних інфраструктурних напрямків у Львівській області», зокрема – капітальний ремонт фасаду хірургічного корпусу з використанням енергозберігаючих технологій. Загальна вартість робіт – понад 6 млн. грн., їх здійснюватимуть за співфінансуванням – 50% коштів надає місто, 50% – область.

Також за словами Володимира Чуби в кардіологічному відділенні лікарні стартували ремонтні роботи палат інтенсивної терапії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...