• Головна
  • ТІЦ Дрогобича долучився до резиденції ідей щодо трансформації сфери туризму в воєнний час
08:13, 12 вересня 2023 р.

ТІЦ Дрогобича долучився до резиденції ідей щодо трансформації сфери туризму в воєнний час

ТІЦ Дрогобича долучився до резиденції ідей щодо трансформації сфери туризму в воєнний час

Цими днями на запрошення Центру туристичної інформації міста Львова відбувся обмін досвіду та думок між представники туристичної сфери різних міста України. Тема зустрічі – туризм в часі війни. До активної комунікації зголосились представники туризму з різних громад України, серед яких і Туристично інформаційний центр Дрогобича (керівник Ірина Марків) та представниця управління культури та розвитку туризму ДМР – Ірина Партика.
Впродовж двох днів інтенсивних лекцій говорили про туризм в часі війни, про безбар’єрність в містах для мешканців та гостей, про меморалізацію маршрутів пам’яті російсько-української війни, урбаністику та міжнародні практики. Також було обговорено комунікацію між бізнесом та громадою щодо посилення гостинності міст в сфері туризму в період війни.

За словами керівниці ТІЦ Дрогобича Ірини Марків – питання безбар’єрності та інклюзивності в українських містах в період війни виходить на перший план. Оскільки через військову агресію росії чимало захисників та цивільних мешканців отримали інвалідність – завдання туристичних сфер сьогодні орієнтуватися на туристів з інклюзією та сприяти їхньому комфорту пересуванню та доступу до туристичних надбань міст.

Ігор Чава з Державного агентства розвитку туризму України представив плани післявоєнного відновлення туристичної галузі, створення «маршрутів пам’яті», позиціонування українських туристичних продуктів та як комунікувати безпекову ситуацію в умовах війни.

Також усім учасникам резиденції ідей вдалось побувати в реабілітаційному центрі «Незламні», де українські військові проходять протезування. Також були екскурсії вулицями та історичними місцями міста Лева.

На завершення – усі присутні мали теплу зустріч з Андрієм Садовим, міським головою Львова, з яким спілкувались про розвиток туристичної галузі міста Лева та змінені акценти в туристичній сфері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...