• Головна
  • У Дрогобичі вперше відбувся навчально-тренувальний захід по страйкболу
08:06, 2 жовтня 2023 р.

У Дрогобичі вперше відбувся навчально-тренувальний захід по страйкболу

У Дрогобичі вперше відбувся навчально-тренувальний захід по страйкболу

Днями на території Дрогобицької громади відбувся навчально-тренувальний захід по страйкболу, який охопив 180 учасників, серед яких були як цивільні, так і військові.

Страйкбол – це тренувальна база для цивільних та військових не лише, щоб вдосконалити свої бойові навички, але й максимально ефективно відновитись після поранень військовим.

Як розповів ініціатор та організатор заходу, діючий військовий спецпідрозділу поліції Олег Кундич, страйкбол є корисним для військових та цивільних, оскільки ця гра може допомогти в удосконаленні різних військово-тактичних навичок, стратегічного мислення та вироблення звички приймати складні рішення в стресових ситуаціях.

Гра проводиться для покращення навичок володіння зі зброєю, покращення тактичних навичок та правил поводження на полі бою, а також з метою вдосконалення навичок тактичної медицини, – розповів Олег Кундич.

Крім того, страйкбол допомагає відпрацювати в команді різні бойові сценарії з використанням необхідної зброї, зокрема гравці використовували снайперські та штурмові гвинтівки, напівавтомати, пістолети, міни, гранати, кулемети та інші види зброї. На заході учасники мали свою зброю, або ж могли взяти її в оренду.

За словами Олега, зброя, яка використовується у страйкболі за зовнішнім виглядом та вагою є максимально наближеною до бойової. Її відмінність полягає лише у пневматичному принципі роботи. Гра в страйкбол дозволяє не лише здобути певні навички, а й освоїти види тактичного спорядження, класи зброї та особливості її роботи.

Це перший такий масштабний спортивно-військовий захід на території Дрогобича за останні вісім років. Наступний мабуть будемо організовувати аж у 2024 році. Загалом, у нас є бачення зробити містечко для навчання і для запровадження таких уроків допризивної підготовки у школах, – прокоментував організатор страйкболу Олег Кундич.

Додамо, захід також відбувався з благочинною метою – організаторам вдалось зібрати 23 000 гривень. Частину коштів передали на підрозділ ГУР, решту спрямують на 50-у та 80-у бригади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...