• Головна
  • Новації НАЗК: у Дрогобичі провели навчання з декларування доходів
09:47, 30 листопада 2023 р.

Новації НАЗК: у Дрогобичі провели навчання з декларування доходів

Новації НАЗК: у Дрогобичі провели навчання з декларування доходів

Цьогоріч Національна агенція з питань запобігання корупції відновила обов’язкове декларування доходів, повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, про відкриття валютних рахунків у банках-нерезидентах для визначених категорій декларантів, держслужбовців та службовців ОМС.

Також нормами закону було відновлено повноваження НАЗК з проведення повних та спеціальних перевірок щодо осіб, які призначені на відповідні посади, або претендують на зайняття таких посад.

Відтак до кінця цього року всі визначені категорії декларантів зобов’язані подати декларації про доходи за 2021 та 2022 роки.

Щоб ознайомити всіх з правилами декларування доходів та особливостями заповнення електронної декларації, у Дрогобицькій міській раді відбулось навчання з е-декларування доходів. Під час заходу уповноважена особа з питань запобігання корупції Леся Пелещак ознайомила присутніх з вимогами НАЗК, наочно розібрала приклад заповнення електронної декларації та відповіла на питання, які цікавили присутніх посадовців.

Нагадаємо, 10 жовтня Президент Володимир Зеленський підписав закон про відновлення е-декларування під час воєнного стану, повторно ухвалений Верховною Радою. Додатково НАЗК оприлюднило Базу знань (https://wiki.nazk.gov.ua/ ) з роз’ясненнями особливостей декларування доходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...