• Головна
  • На Дрогобиччині 115 родин отримали грошові виплати від Данської ради у справах біженців
08:33, 31 січня

На Дрогобиччині 115 родин отримали грошові виплати від Данської ради у справах біженців

На Дрогобиччині 115 родин отримали грошові виплати від Данської ради у справах біженців

Вимушено переміщені особи, які через повномасштабну війну знайшли прихисток на території Дрогобицької громади отримали чергову підтримку від Данської ради у справах біженців. З перших днів вторгнення, місто Котермака має налагоджену та тісну співпрацю з організацією, відтак систематично отримує численні вантажі допомоги для внутрішньо переміщених людей.

Представники Данської ради у справах біженців реалізовують програму надання багатоцільової матеріальної допомоги для підтримки переселенців та людей, які постраждали від війни у Дрогобицькій громаді.

115 родин, що втратили годувальника, внаслідок бойових дій або є особами з інвалідністю з числа ВПО пройшли реєстрацію на отримання грошової допомоги на зимовий період. Допомога надається лише тим родинам, котрі не отримували фінансову допомогу від DRC та інших гуманітарних організацій за останні три місяці та пройшли верифікацію даних. Сума виплати на особові рахунки для покриття витрат у зимовий період в середньому складає 25 тис. грн.

Додатково в Управлінні соціального захисту зазначають, що також проводилась видача наборів з дитячою гігієною для родин ВПО з  новонародженими дітками, а також малозабезпечені родини, які зареєстровані та проживають у Дрогобицькій громаді.

Налагоджена робота з партнерами та щоденна праця кожного на своєму робочому місці наближає нас до перемоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...