• Головна
  • 108 родин ВПО із Стебника пройшли реєстрацію на отримання грошової допомоги на зимовий період
11:02, 1 лютого

108 родин ВПО із Стебника пройшли реєстрацію на отримання грошової допомоги на зимовий період

108 родин ВПО із Стебника пройшли реєстрацію на отримання грошової допомоги на зимовий період

Представники Данської рада у справах біженців (Danish Refugee Council – DRC) продовжують реалізацію програми надання багатоцільової матеріальної допомоги для підтримки внутрішньо переміщених осіб та людей, які постраждали від війни у Дрогобицькій громаді.

Так, 30 січня, 108 родин Стебницького старостинського округу, що втратили годувальника, внаслідок бойових дій або є особами з інвалідністю з числа ВПО,  пройшли реєстрацію на отримання грошової допомоги на зимовий період.

В Управлінні соціального захисту населення, яке тісно співпрацює із Данською радою у справах біженців, наголошують, що допомога, наразі, надається лише тим родинам, котрі не отримували фінансову підтримку від DRC та інших гуманітарних організацій за останні три місяці та пройшли верифікацію даних.

Сума виплати на особові рахунки для покриття витрат у зимовий період в середньому складає 25 тис. грн.

Додамо, співпраця Дрогобицької громади з Данською радою у справах біженців (Danish Refugee Council – DRC) триває від початку  повномасштабного вторгнення. Представники організації неодноразово відвідували Дрогобич, моніторили потреби ВПО та доставляли гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які знайшли прихисток у нашій громаді. Допомога була всебічною – це і пакунки підтримки для родин з дітьми, і одяг, і засоби гігієни та інші потрібні і важливі речі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...