• Головна
  • У пам’ять про закатованих українців: у Парку Нескорених продовжать висадку дубів,
08:26, 26 лютого

У пам’ять про закатованих українців: у Парку Нескорених продовжать висадку дубів,

У пам’ять про закатованих українців: у Парку Нескорених продовжать висадку дубів,

Минулоріч у Дрогобичі на вулиці Наливайка заклали Парк Нескорених, присвячений пам’яті українців, які були закатовані та загинули від російського терору. Тіла невинно убієнних українців були виявлені в Ізюмському лісі, після звільнення міста з російської окупації. У Дрогобичі висадили понад сотню дубів, як символ нескореності українців, які загинули мученицькою смертю.

Під час висадки дерев частину земельної ділянки, відведеної під територію Парку Нескорених, не чіпали, так як мешканці мікрорайону вулиці Самбірської на той час вже висадили там городину. Однак цьогоріч робота над подальшим облаштуванням Парку буде продовжена.

Дільниця зеленого господарства КП «СМУ» готує територію під подальшу висадку дерев. Тож мешканців мікрорайону закликають – звільнити самовільно захоплені земельні ділянки, не розпочинати земельних робіт та не висаджувати тут будь-яку городину.

Так як земельна ділянка на вулиці Наливайка офіційно відведена під Парк, використовувати на цій території земельні ділянки під садівництво та городництво і займати їх тимчасовими дачними спорудами – заборонено.

Нагадаємо, після звільнення Ізюму з окупації, в лісах міста, у братських могилах знайшли масові захоронення – понад 470 тіл невинно убієнних. Серед них здебільшого цивільні мешканці – молодь, діти, люди похилого віку, жінки та чоловіки. Всі вони стали жертвами російського терору лише за те, що були українцями та не скорились перед російськими окупантами.

Саме під час повномасштабної війни, 2 липня 2022 року Дрогобич та Ізюм підписали договір про партнерство. У знак підтримки міста-побратима у Дрогобичі заклали парк пам’яті про нескорених українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...