• Головна
  • Відбулась зустріч представників міської влади із громадським активом вулиці Самбірської
09:48, 14 березня

Відбулась зустріч представників міської влади із громадським активом вулиці Самбірської

Відбулась зустріч представників міської влади із громадським активом вулиці Самбірської

Відбулась чергова зустріч міського голови Дрогобича з головами ОСББ та активними мешканцями вулиці Самбірської. Під час зустрічі присутні обговорили концепцію розвитку мікрорайону, яка була напрацьована мешканцями раніше та план заходів, які вже втілили та планують втілювати найближчим часом.

Нагадаємо, зустрічі в мікрорайоні розпочались ще в 2021 році. Тоді ж активні мешканці вулиці Самбірської, у співпраці з депутатами, представниками структурних підрозділів міської ради та за безпосередньої підтримки міського голови – розпочали розробку концепції розвитку мікрорайону вулиці Самбірської.

Хто як не мешканці знають найкраще – яких змін потребує їхня вулиця та які заходи потрібно втілити тут задля розвитку мікрорайону в цілому. Відтак саме завдяки активності людей вдалось напрацювати план заходів та окреслити покрокові дії, які розпочали реалізовувати як за рахунок місцевого бюджету, так і шляхом співфінансування.

В ході зустрічі присутні обговорили реалізацію проектів енергозбереження, програму співфінансування проектів благоустрою 60 на 40, продовження заміни ламп в ліхтарях вуличного освітлення на енергозберігаючі та ін.

В планах – з’єднання двох храмів мікрорайону вулиці Самбірської єдиною алеєю висаджених дерев, яка буде присвячена пам’яті захисників України. Для цього потрібно провести підготовчі роботи, які планують розпочати вже цією весною за сприятливих погодних умов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...