![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
12:49, 19 березня
У Дрогобичі організували активне дозвілля молоді у комплексі «Зефір»
![У Дрогобичі організували активне дозвілля молоді у комплексі «Зефір» У Дрогобичі організували активне дозвілля молоді у комплексі «Зефір»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Повномасштабна війна, яка другий рік поспіль триває в Україні виснажує не лишень дорослих, але й накладає відбиток на дітей. Часті повітряні тривоги, біль від втрат рідних, щоденний потік інформації про події на фронті тощо. Щоб допомогти дітям перенести негативні емоції – відділ соціально-психологічної правової підтримки та взаємодії із захисниками, захисницями та членами їх сімей ДМР спільно із адміністрацією навчально-розважального комплексу «Зефір» організували для 20 дітей загиблих Героїв Дрогобицької громади активне дозвілля в комплексі «Зефір». Впродовж кількох годин діти мали насичену програму із аніматорами, цікаві квести, музичні номери, відтак відвідали чимало розважальних зон, а на завершення – їх пригостили смачною піцою.
Як стверджують фахівці відділу соціально-психологічної правової підтримки та взаємодії із захисниками, захисницями та членами їх сімей – такі активні розваги безумовно допомагають дітям перезавантажитись, емоційно розслабитись та знайти нових друзів, а ще набратись позитивних емоцій та наснаги.
У відділі запевняють – такі зустрічі будуть традиційними і уже наступного місяця кілька десятків дітей помандрують у «Зефір» за черговою порцією позитивних вражень.
Додамо, цієї зими відділ соціально-психологічної правової підтримки та взаємодії із захисниками, захисницями та членами їх сімей організовував активне дозвілля для дітей загиблих Героїв на ковзанку.
У міській раді вдячні активному бізнесу міста за розуміння та підтримку дітей та молоді із родин полеглих Героїв Дрогобицької громади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...