• Головна
  • У Дрогобичі запроваджують соціальне таксі
09:40, 28 березня

У Дрогобичі запроваджують соціальне таксі

У Дрогобичі запроваджують соціальне таксі

Розвиток послуги «соціальне таксі» є вкрай важливим для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю, особливо для людей на колісних візках.

Дрогобицький міський центр соціальних служб у партнерстві із французьким фондом Premiere Urgense International запроваджує послуг «соціальне таксі». Діятиме дана послуга по усій Дрогобицькій громаді.

Соціальне таксі може використовуватися для поїздок у медичні заклади, реабілітаційні центри, навчальні заклади, місця соціальної активності та інші за потребою.

Скористатися послугою «Соціальне таксі» мають право люди з інвалідністю та маломобільні групи населення, які за станом здоров’я не можуть користуватися громадським транспортом, а також літні люди.

Щоб скористатись послугою соціального таксі потрібно звернутись у Дрогобицький міський центр соціальних служб за адресою Лесі Українки, 70 або за тел.: 2-11-01 та подати необхідні документи – паспорт, документ, що підтверджує вашу категорію та, за потреби, медичну довідку.

Працівник центр соціальних служб допоможе заповнити заявку на отримання даної послуги. Після схвалення заявки міжнародний фонд замовить та оплатить таксі протягом узгодженого часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...