• Головна
  • У Дрогобичі запрацювала нова послуга – «Соціальне таксі»
14:04, 3 квітня

У Дрогобичі запрацювала нова послуга – «Соціальне таксі»

У Дрогобичі запрацювала нова послуга – «Соціальне таксі», фото-1

У Дрогобицькій громаді запрацювала нова соціальна послуга, яка дозволяє особам з числа визначених пільгових категорій населення, безкоштовно дістатись до медичних, освітніх, адміністративних установ громади, чи дістатись до необхідного місця призначення – на таксі. Вартість проїзду компенсовує міжнародний фонд, який підтримав реалізацію проекту в нашій громаді.

Послугою можуть скористатися:

– люди з інвалідністю;

– люди, що мають труднощі з пересуванням;

– літні люди (60+).

Проект вже стартував, а перші відгуки від користувачів соціального таксі є дуже позитивними. Люди відзначають зручність та надійність наданої послуги, адже тепер вони можуть легко дістатись до медичних та адміністративних установ, необхідної їм аптеки, лікарні або до місця отримання психологічних послуг.

Нову соціальну послугу запровадив Дрогобицький міський центр соціальних служб у партнерстві із французьким фондом Premiere Urgense International.

Це стало великим полегшенням для тих, хто раніше мав обмежений доступ до транспорту – наголошують у Дрогобицькому міському центрі соціальних служб. Це важливо для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення.

Послуга «соціальне таксі» діє по усій Дрогобицькій громаді. Нею можна скористатись для поїздок у медичні заклади, реабілітаційні центри, навчальні заклади, місця соціальної активності та за іншими потребами.

Скористатися послугою «Соціальне таксі» мають право люди з інвалідністю та маломобільні групи населення, які за станом здоров’я не можуть користуватися громадським транспортом, а також літні люди.

Працівник Центру соціальних служб допомагає заповнити заявку на отримання даної послуги. Після схвалення заявки міжнародний фонд замовляє та оплачує таксі протягом узгодженого часу.

Щоб скористатися послугою «Соціальне таксі» звертайтеся у ДМЦСС за адресою: м.Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70 або за телефоном: 2-11-01, 0677624043.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...