![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:13, 17 квітня
Під час благодійного підняття на вежу ратуші зібрали 5000 гривень для військових
![Під час благодійного підняття на вежу ратуші зібрали 5000 гривень д... Під час благодійного підняття на вежу ратуші зібрали 5000 гривень для військових](/dist-assets/images/cap.jpg)
Туристично-інформаційний центр Дрогобича організував благодійне вечірнє підняття на вежу ратуші з екскурсією. Відвідувачі мали змогу не лише насолодитись вечірнім заходом сонця з найвищої точки міста, але й зробити свій внесок у боротьбі з російським ворогом.
Так, під час вечірнього підняття вдалось зібрати 5000 гривень. Кошти вже передали ГО «Новий Стебник», щоб закупити 100 FPV-дронів, які будуть скеровані найбільш боєздатним підрозділам ЗСУ, ССО та СБУ.
Як розповіли у туристично-інформаційному центрі, більшість відвідувачів дізнались про подію із соціальних мереж, але були й ті, хто прогулюючись містом вирішив доєднатись до екскурсії та з користю провести час.
Додамо, туристично-інформаційний центр вже не вперше проводить благодійне підняття. За словами керівниці ТІЦ-у Ірини Марків, від початку 2024 року благодійними екскурсіями вдалось зібрати на потреби військових 9100 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:37, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...