• Головна
  • 6 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей вибороли дрогобичани на Чемпіонаті України з велоспорту
14:21, 24 квітня

Нещодавно на Дрогобиччині відбувся Чемпіонат України з велоспорту. Спортсмени з Дрогобича, які представляли команду СДЮШОР з велоспорту «Медик» достойно виступили на змаганнях та вибороли призові місця в індивідуальних гонках та командному заліку.

Команда СДЮШОР з велоспорту «Медик» м. Дрогобич виступила в складі: Дениса Данилюка, Романа Кошелєва, Віталія Пристая, Олександра Лепака, Павла Лозинського, Назара Пиля та Анастасії Сатурової.

Дрогобичани змагалися на Чемпіонаті України в індивідуальній гонці в гору 10 км, в індивідуальній гонці на час 15 км та в командному чемпіонаті України в груповій гонці (юніори, юніорки, юнаки, дівчата).

В перший день змагань в гонці вгору, яка стартувала з с. Залокоть до відпочинково-рекреаційного центру на вершині Східницького перевалу дрогобичани вибороли:

Анастасія Сатурова – 3 місце серед дівчат та 1 місце в складі збірної команди України з сумою 11 очок в командному заліку;

Денис Данилюк – 1 місце та золота медаль, 1 місце в складі збірної команди Львівської області І в командному заліку з сумою 7 очок.

Пиль Назар – 45

Третє місце в командному заліку у складі збірної команди Львівської області-2 посіли: Артур Стеців, Павло Лозинський та Олександр Лепак.

Сьоме місце – команда Львівської області-3: Роман Кошелєв, Віталій Пристай та Назар Пиль.

13 квітня в індивідуальній гонці на час 15 км серед дівчат 1 місце зайняла Анастасія Сатурова та 1 місце в командному заліку в складі збірної команди України;

Пиль Назар – 43

В командному заліку перше місце посіла збірна команда Львівська область-1 – Данилюк Денис, друге місце – Львівська область-2 – Стеців Артур, Лозинський Павло, Лепак Олександр, сьоме місце – команда Львівська область-3 – Пристай Віталій, Кошелєв Роман та Пиль Назар.

Закінчились змагання 14 квітня груповою гонкою навколо мальовничих гір.