• Головна
  • Як комунальні служби боряться з порушниками правил благоустрою
08:48, 20 травня

Як комунальні служби боряться з порушниками правил благоустрою

Як комунальні служби боряться з порушниками правил благоустрою

У Дрогобицькій громаді провели низку толок. Комунальні служби, спільно з службовцями міської ради, активним бізнесом та небайдужими дрогобичанами і внутрішньо переміщеними особами провели прибирання в кількох парках та громадських місцях загального користування.

В ході виконаних робіт вдалось провести заходи благоустрою та ліквідувати стихійні сміттєзвалища. Вони утворились в результаті недобросовісної поведінки мешканців, які викидають великогабаритні відходи у непередбачених для цього місцях.

Зокрема така ситуація мала місце біля сміттєвого майданчика, розташованого позаду Народного дому імені Івана Франка. Після проведеної толоки, накопичені відходи вивезли, територію прибрали, а на звільненій від сміття земельній ділянці облаштували клумби для квітів.

На жаль, територія недовго залишалась чистою. Вихідними тут висипали причеп з великогабаритними відходами.

Як зазначають у КП «Комунальник» – факт грубого порушення правил благоустрою був зафіксований камерами відеоспостереження та переданий у відділ безпеки та контролю Департаменту міського господарства, який встановить власника транспортного засобу і причепу та факт вивезення ним великогабаритного сміття.

При підтвердженні факту вивезення великогабаритних відходів власником транспортного засобу, протокол буде скеровано на адмінкомісію, яка визначить розмір штрафу» – наголошує начальник відділу безпеки та контролю Департаменту міського господарства Наталя Коцюба.

Нагадуємо, відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів регулюється ст. 152 КУпАП.

Вона передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Враховуючи факти повторних засмічень громадських місць великогабаритними відходами, відділ безпеки та контролю клопотатиме про призначення порушнику максимального розміру штрафу.

Комунальники, в свою чергу, вкотре нагадують про доступну послугу вивезення відходів зелених насаджень, будівельних та великогабаритних відходів (старих меблів та інших). Замовити послугу з вивезення цих відходів можна у КП «Комунальник» ДМР за номером телефону: 0675757062, або КП «Служба муніципального управління» ДМР за номером телефону 0978968090.

Водночас, мешканці громади, які не хочуть платити за вивезення великогабаритних відходів, можуть безкоштовно самостійно вивезти та здати відходи та автомобільні шини в пункт прийому, організований КП «Комунальник» ДМР на вулиці Гайдамацькій (телефон для довідок – 067 57 57 062).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...